Доступ до медичних ресурсів McGraw-Hill

Сумський державний університет до 31 грудня 2022 р. має безкоштовний доступ до навчальних медичних ресурсів відомого американського видавництва McGraw-Hill.

У ДОСТУПІ:

AccessMedicine – унікальний інформаційний ресурс, який надає авторитетну та актуальну інформацію з усіх галузей медицини від провідних експертів світу.

AccessSurgery – всеосяжний освітній ресурс з хірургії.

AccessEmergencyMedicine – провідний надійний ресурс у галузі медицини невідкладних станів.

Ресурси надають підтримку в НАВЧАННІ, ВИКЛАДАННІ ТА КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ за допомогою інтерактивного контенту:

• колекції найавторитетніших у світі підручників
  • високоякісні зображення для діагностики та лікування
  • унікальні колекції оглядових і процедурних відео, аудіофайлів та анімацій
  • добірки клінічних випадків із серії Case Files
  • запитання та відповіді для самоперевірки та підготовки до іспитів
  • бази лікарських засобів
  • інструменти для диференційної діагностики

Умови доступу: локальна мережа університету або віддалено.

Щоб отримати логін і пароль для віддаленого доступу, а також у разі виникнення питань щодо роботи з ресурсом, зв’яжіться з нашим консультантом:

Дудченко Наталія Миколаївна n.berko@library.sumdu.edu.ua

Для забезпечення кращого використання всіх можливостей ресурсів рекомендується створити власний аккаунт MyAccess у профілі Сумського державного університету.

P.S. У 2020 році академічна спільнота університету вже мала можливість скористатися тестовим доступом до бази AccessMedicine та деяких інших ресурсів McGraw-Hill, які є корисними  для викладачів, студентів та практикуючих лікарів.