Грант (Postdoctoral fellowship) на навчання у магістратурі з напряму "Bioethics and Health Policy" в університеті Loyola Chicago, Il, USA

Асистент кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини, Владислава Качковська, отримала грант (Postdoctoral fellowship) на навчанні у магістратурі з напряму "Bioethics and Health Policy" в університеті Loyola Chicago, Il, USA. Програмою передбачено заочний та очні цикли навчання, частина з яких проводитеметься в Університеті Loyola Chicago, США та м.Львові, на базі Українського Католицького Університету, терміном на 1.5 - 2 роки навчання. Отримання стипендії передбачало 3 етапи відбору конкурсантів, включаючи подачу документів ( С1 Academic IELTS, PhD diploma, writing sample та мотиваційний лист та ін.), співбесіду із представниками університетів УКУ та Loyola University та безпосередньо подача документів до Американського університету. 
За результатами відбору ми отримали позитивну відповідь та грандіозну можливість до систематизації та розширення знань у галузі Біоетики у системі охорони здоровя та проведення наукових досліджень.