Грант на навчання та участь у програмі обміну досвіду між експертами Американського Коледжу ревматологів та Європейською антиревматичною лігою

Асистент кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини, Владислава Качковська, отримала грант на навчання та прийняла участь у програмі обміну досвіду між експертами Американського Коледжу ревматологів та Європейською антиревматичною лігою, 10-11 Грудня, представивши доповідь на тему «CAPILLAROSCOPY AS A WINDOW TO DISEASE». Нагадаємо, що капіляроскопія – швидкий, неінвазивний та доступний метод діагностики ревматологічних захворювань, що дозволяє поставити діагноз до початку яскравих клінічних проявів та вчасно розпочати лікування.
Зустріч була проведена у форматі дискусійних лекцій - практичних вебінарів у малих групах з обговорення різних проблемних питань Европейської та Американської ревматології. Майстер класи від провідних фахівців-ревматологів National Institute of Health, членів ACR та EULAR, направлені не лише на підвищення рівня знань у ревматології, але і особистого розвитку лідерських якостей та психології міжпрофесійних інтеракцій. Незабутній досвід та знайомства, котрі, сподіваємось дадуть початок наступних співпраць...