Наукові здобутки студентів: конкурси, олімпіади

На кафедрі працює студентський науковий гурток з терапії.

20-22 квітня 2016р. – Івано-Франківський національний медичний університет, Під керівництвом професора, д.мед.н. Приступи Людмили Никодимівни Рязанцева Вікторія Миколаївна, 6 курс, 002 гр. – ІІІ місце., Бережна Оксана Петрівна, 6 курс, 002 гр.(місця не зайняла), Карпенко Богдан Миколайович,           5 курс, 101 гр.(місця не зайняв).

ХІІІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Актуальні питання сучасної медицини», 14-15 квітня 2016, м. Харків, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Студентка 4 курсу (ЛС-210) Попович Юлія Анатоліївна Диплом ІІ ступеня за зроблену доповідь. Науковий керівник – ас. Кмита В.В.

Студент 4 курсу (ЛС-210) Шевченко Олексій Станіславович Диплом ІІ ступеня за зроблену доповідь. Науковий керівник – ас. Кмита В.В.

IV Міжнародна науково-практична конференція  студентів та молодих вчених «Актуальні питання теоретичної та практичної медицини», 21-22 квітня, м. Суми, Медичний інститут СумДУ Студенти 4 курсу (ЛС-201) Картава Юлія Олексіївна та Тетерюк Олександр Васильович Диплом І ступеня за зроблену доповідь.  Науковий керівник – ас. Бондаркова А.М.

ХХ Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених, 25-27 квітня, м. Тернопіль, Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського. Студентка 4 курсу (ЛС-212) Поліщук Наталія Юріївна

Диплом І ступеня за зроблену доповідь «Кластеризація хворих на бронхіальну астму із урахуванням генотипів за Bcl1 поліморфізмом гена глюкокортикоїдного рецептора». Науковий керівник – ас. Кмита В.В.

19-20 березня 2015 у Івано-Франківському державному медичному університеті відбулася всеукраїнська студентська олімпіада з внутрішньої медицини. У заході взяли участь представникі практично всіх медичних ВНЗ України, включаючи заклади, що підпорядковуються МОН України. Делегацію до Івано-Франківська очолила професор Приступа Л.Н.

Під час змагань молодим медикам довелося проводити клінічне обстеження хворих, інтерпретувати дані лабораторних та інструментальних методів дослідження, призначати лікування пацієнтам, з огляду на індивідуальні особливості і коморбідну патологію. Студентка Фаїна Красненко продемонструвала глибокі знання, відмінне володіння практичними навичками та грунтовне клінічне мислення, що дозволило в підсумку посісти ІІІ призове місце у загальному заліку. Щиро вітаємо нашу призерку та бажаємо подальших успіхів у боротьбі за здоров'я людини.

Високу відзнаку отримали наші англомовні студенти на конкурсі студентських робіт в Харкові

25 березня 2015 на базі Харківського національного медичного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з клінічної та фундаментальної медицини, стоматології та фармакології (англійською мовою). СумДУ представляли студенти: Тваэйдж Насім Саад Мунан «Attention function in children undergoing encephalopathy», Мохаммед Рашид Абдулхамід та Катерина Богма « BcL1 polymorphism of glucocorticoid receptor gene in patients with bronchial asthma and obesity», Нвабуезе Чуквудіфу Чібуйкем «Cristalographic investigation of urine newborn with renal disturbance due to asphyxia».

Усі учасники конкурсу були нагороджені дипломами за ораторське мистецтво, соціальну значущість роботи, кращу презентацію та оригінальність ідеї.

Особливо конкурсне журі відмітило доповідь студента 4-го курсу Мохаммед Рашид Абдулхамід та студентки 5-го курсу Катерини Богми, котрі і були нагороджені дипломом 2-го ступеня за спільну роботу. Робота виконана під керівництвом зав. кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти професора Приступи Людмили Никодимівнита аспіранта кафедри Кмити Владислави Володимирівни.

Перше місце здобула наша студентка Шкандала Анна на студентській конференції в Дніпропетровську

15-17 квітня на базі Дніпропетровської медичної академії МОЗ України відбулася XV наукова конференція студентів та молодих вчених "НОВИНИ І ПЕРСПЕКТИВИ МЕДИЧНОЇ НАУКИ". Сумський медичний інститут представляла студентка 6-го курсу Шкандала Анна Юріївна. Наукова робота була виконана на базі кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти, науковий керівник – професор, д.м.н.Приступа Людмила Никодимівна.

Захист робіт відбувався у форматі конференції. В ній взяли участь більш ніж 40 представників медичних університетів з усієї України. Шкандала Анна представила роботу на тему "Ефективність гіпогомоцистеїнемічної терапії у хворих на гострий коронарний синдром", з якою стала призером і посіла І місце.

Кафедра внутрішньої медицини післядипломної освіти

Результати Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Клінічна медицина»

2015-2016 рік

Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці

Медвідь Оксана Леонідівна, Бульченко (Зацарна) Ольга Миколаївна студ. 6 курсу, диплом ІІІ ступеня. Напрям: «Клінічна медицина».

Назва роботи: «Клінічний перебіг артеріальної гіпертензії, поєднаної з ожирінням залежно від поліморфізму гену В1-адренорецепторів»

Науковий керівник – асистент Дудченко Ірина Олександрівна.

2014-2015 рік

Харківський національний медичний університет

Богма Катерина Валеріївна, студ. 5 курсу, Мохаммед Рашід Абдулхаммід Рашід, студ. 4 курсу, диплом ІІ ступеня. Напрям: «Клінічна та фундаментальна медицина, стоматологія, фармакологія (англійська мова).

Назва роботи: «Bcl1 polymorphismofglucocorticoidreceptor (GCR) geneinpatientswith bronchial asthma and obesity»

Наукові керівники – професор Приступа Людмила Никодимівна, асистент Кмита Владислава Володимирівна

2010-2011 рік

Івано-Франківський національний медичний університет